brygada
#NR

Wybuchowa mieszanka doświadczenia z młodzieńczym zapałem, która już od ponad 15 lat króluje na lubińskim rynku grafiki użytkowej. Przez ten czas stale poszerzamy swoje umiejętności świadcząc usługi reklamowe firmom z przeróżnych branż.

Boss

Marta Dobrygowska

Kiedy większość z nas wchodziła na dywan po drabinie, ona pewnym krokiem przecierała jeszcze nieznane szlaki reklamy. Dzięki wiedzy i podejściu potrafi sprzedać wszystko i wszystkim. Dla niej wypełniona do połowy szklanka nie jest ani pełna, ani pusta. Jest w niej wystarczająco dużo miejsca, by dolać Jamesona.

Dominik Hofman

Młody, kreatywny, z głową w chmurach ale twardo stąpający po graficznym świecie. Wymyśli, zaprojektuje, wykona, nieraz zaprogramuje. Po godzinach daje upust emocjom w fotografii.

zbyszek nowosielski

Jednoosobowa orkiestra multifukncyjna – zaplanuje, wyklei i zmontuje, przytnie, poskręca, zdetonuje, dostarczy pod wskazany adres. Spec od produkcji i biurowej muzyki. Nie boi się wyzwań skutecznie łącząc wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami. Słabości? Tylko ta do słodyczy.

Monika Rybicka

Kreatywna w działaniu, a dodatkowo szczera i autentyczna. Chętnie i szybko się uczy. Lubi wyzwania. Zodiakalna Ryba – funkcjonująca na pograniczu dwóch światów. Obdarzona dobrze rozwiniętą intuicją. Posiadaczka “szóstego zmysłu”.

Uwaga!

Ta strona korzysta z plików cookies,
aby świadczyć wysoką jakość usług!

zostaw briefa

napisz do nas! :)

Nośniki Reklamy

Marta Dobrygowska
Lubin, ul. Malachitowa 5
NIP 692 210 69 39

Sprawdź nasze ABC projektowania
Dominik Hofman
grafik kreatywny
Zbyszek Nowosielski
pracownia
Monika Rybicka
pracownia

2022 | © nośniki reklamy marta dobrygowska | project & dev - dominik hofman :)