Wybierz kategorię

Kompleksowe realizacje

Na codzień tworzymy wizerunek, w wolnych chwilach zgłębiamy najodleglejsze zakątki kreatywności. Nieszablonowe podejście do klienta i skrojona na miarę oferta nie pozwalają nam się nudzić, a najlepszymi pomysłami chętnie dzielimy się z innymi.

Projektowanie logo

Na stworzenie odpowiedniego wizerunku składa się wiele czynników, jednak to właśnie logo jest fundamentem do zbudowania całego brandu. Warto od niego rozpocząć proces tworzenia, ponieważ rozpoznawalny znak, z którym kojarzyć nas będą odbiorcy jest nie tylko naszym unikatowym podpisem, ale także pierwszym rozdziałem w projektowaniu, od którego zależeć będą kolejne realizacje.

Akcydensy

Masz już logo, czas na kolejny krok w kierunku kompletnej identyfikacji wizualnej. Wizytówki, koperty czy firmowa papeteria to tylko wierzchołek góry lodowej.

Nawet świetnie prosperujące social media nie mogą równać się ze spotkaniem twarzą w twarz. Wizytówka jest naszym uściskiem dłoni, pierwszym wrażeniem i zaproszeniem do rozmowy. Właśnie dlatego tak duży nacisk kładziemy na jej wygląd i wykonanie. Chcemy, aby mówiła w naszym imieniu.

Poligrafia

Wiesz już jak chcesz być postrzegany, kolejny krok – sprzedaż. Krótkoterminowa promocja w postaci ulotki czy ekskluzywna prezentacja w formie wyjątkowego katalogu?

Ty tu rządzisz!

Poligrafia to konieczne wsparcie dla naszych usług i produktów, które w łatwy sposób pozwalają zobrazować czym właściwie się zajmujemy, a także materiały, które potrafią promować 24 godziny na dobę.

Wielki format

Specjalizując się w produkcji i wynajmie nośników reklamowych
kładziemy nacisk na jakość oferowanych przez nas wydruków.
Zapewniamy bogaty wybór materiałów, fachowe doradztwo w zakresie
ich montażu, a także szerokość zadruku do 5m2. Jesteśmy przedstawicielem prężnie rozwijającej się drukarni bazującej na wysokiej jakości materiałach.

Znakowanie

Zadbaj o właściwą komunikację w przestrzeni swojej firmy – bądź widoczny na zewnątrz i przekonywujący w środku. Dodatkowo dobrze oznakowany pojazd to świetny nośnik reklamowy – dostarcza nam sporej powierzchni na przekazanie niezbędnych informacji i przede wszystkim pracuje wszędzie tam, gdzie obecnie przebywamy.

Akcesoria reklamowe

Sygnowanie produktów własnym logo buduje prestiż i zaufanie, a drobne upominki zdobędą przychylność niezdecydowanego klienta. Kubek z logo do niedzielnego rytuału śniadania, ekologiczna torba na zakupy z motywującym hasłem czy wykonana na laserze elegancka statuetka z podziękowaniami będą miłym gestem do dalszej współpracy.

www / social

Bądź na bieżąco w sieci. Przejrzysta strona internetowa, ciekawie prowadzony fanpage i aktywność w social mediach to gwarancja nowych kontaktów i kopalnia możliwości. 

W 2018 roku w samej Polsce zanotowano ponad 16 milionów użytkowników korzystających z Facebooka. Docierając do 0,1% z nich zapewnisz sobie 16 000 potencjalnych klientów.

Fotografia

Zatroszcz się o pełnowartościowe pokazanie produkty. Lubimy dobrze się czemuś przyjrzeć zanim dokonamy zakupu, a dobre zdjęcie to przecież połowa sukcesu. Plusem profesjonalnej fotografii jest wiarygodność i uniwersalność. Inwestując w sesję wizerunkową czy produktową diametralnie zwiększamy swoją szansę na sprzedaż.